MEET MY WARDROBE

Dzisiaj chcę pokazać wam kawałek mojego małego, ciuchowego królestwa. Do podjęcia inicjatywy zaprosił mnie portal Vinted.pl (cała ...

Dzisiaj chcę pokazać wam kawałek mojego małego, ciuchowego królestwa. Do podjęcia inicjatywy zaprosił mnie portal Vinted.pl (cała akcja oznaczona jest hashtagiem #vintedowagarderoba), gdzie już od dawna pozbywam się niepotrzebnych ubrań, zupełnie za darmo! Mam nieduży pokój i mnóstwo rzeczy, a co gorsza, wielu z nich wcale nie używam. Jak dobrze wiecie, utrzymanie porządku w szafie jest w takim wypadku sprawą zgoła niełatwą, dlatego kilka miesięcy temu postanowiłam wziąć byka za rogi i opracować jakiś system. Skłamałabym mówiąc, że widoczny na zdjęciach stan garderoby udaje mi się utrzymywać dłużej, niż kilka dni, ale naprawdę się staram.

Po pierwsze, zrobiłam porządek ze wszystkimi nienoszonymi ubraniami - przeznaczonymi na sprzedaż, lub czekającymi na wyjątkowe okazje, które pewnie nigdy nie nadejdą, ale których mimo wszystko nie chcę się pozbyć. Wcześniej plątały mi się między ubraniami noszonymi na co dzień i tylko sprawiały kłopot, spakowałam więc wszystko do walizek schowanych z dala od szafy. Lubię porządkować ubrania według kolorów, co nie należy do trudnych, kiedy używa się ich aż trzech ;) 

Największy problem miałam z umiejscowieniem butów, które są moją największą słabością, i których wciąż przybywa, w przeciwieństwie do miejsca w pokoju. W tej chwili część z nich znajduje się w szafie, co mi się podoba, bo łatwo mi znaleźć poszukiwaną w danej chwili parę, a rzadziej eksploatowana część wylądowała w kartonach (po butach).

Do przechowywania biżuterii i kosmetyków używam natomiast zabytkowych puszek będących pamiątkami po Babci. Aby w pełni wykorzystać każdy metr, wieszam kapelusze lub torebki nawet na lustrze, co przy okazji odpowiada mi wizualnie. 

ph. by me  

A jakie są wasze sposoby na przechowywanie ubrań i butów, jak wyglądają wasze garderoby? Podzielcie się nimi w komentarzach!

You Might Also Like

9 komentarze

 1. u mnie również wielkie porządki:) mimo iż parę worków z ciuchami wylądowało w kontenerach, to i tak zmuszona jestem dokupić co najmniej 1-2 komody:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawe rzeczy

  zaqpraszam http://iamemilia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ładne ubrania widze, i biżuteria <33

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się bardzo podoba! :) Ja mam podobnie :) zapraszam do mnie ;* OBSERWUJĘ:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Przez Ciebie muszę teraz porządek zrobić ! :D cudowna kolorystyka ! Twoimi butami bym nie pogardziła :D
  Buziaki kochana !

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć!

  Super blog! Oby tak dalej! :)

  Zajrzyj też do mnie: http://www.yntbctbq.blogspot.com

  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje porzadki w szafie nigdy sie nie kończą! Ostatnio wzięłam sie za toaletkę i niedługo zrobię o tym post

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja od jutra mam zamiar ogarnąć szafę, ale od kiedy mieszkam z chłopakiem mam na nie coraz to mniej miejsca :( :p

  Pozdrawiam, http://lirycznyzakatek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. zawsze mam porządek w szafie - ciuchy wiszą kolorystycznie w dwóch grupach - te co noszę i te które aspirują do noszenia lub wymiany/sprzedaży :)

  OdpowiedzUsuń

Flickr Images

UA-45510665-1